Materiały Partnera

Herman Miller Aeron – skorzystaj z wygody

Wygoda to najważniejszy parametr każdego fotela biurowego. Trudno wyobrazić sobie efektywną pracę na niewygodnym siedzisku. Z tego powodu przedsiębiorcy powinni szczególnie zadbać, by wyposażenie w biurze było godne i sprzyjało dobru pracowników. W tym artykule podpowiemy, na co powinni zwrócić uwagę.

Jakie kryteria powinien spełniać fotel biurowy?

Siedzenie przez wiele godzin w jednej pozycji nie sprzyja plecom. Aby chronić się przed konsekwencjami pracy siedzącej, warto zadbać o swój kręgosłup. Istotne znaczenie ma to, by regularnie zmieniać pozycje oraz co jakiś czas wstawać z krzesła i przejść się po biurze. Pozytywnie wpłynie to także na układ krążenia. Jednak samo przechadzanie się nie pomoże, gdy pozostały czas pracy będziemy spędzać na niewygodnym siedzisku. Fotel powinien przede wszystkim zapewniać optymalne podparcie plecom. Dobrze, gdy będzie wspierał odcinek lędźwiowy. Do tego przydadzą się podłokietniki, które okażą się pomocne nawet podczas pracy wymagającej pisania na klawiaturze. Istotne znaczenie ma także, aby krzesło było regulowane w taki sposób, by możliwa była personalizacja. Wtedy fotel będzie odpowiedni dla każdego pracownika, niezależnie od jego postury. Podstawa powinna mieć kółeczka i być pięcioramienna. Będzie wtedy zapewniać większą stabilność.

Herman Miller Aeron – czy to dobry wybór?

Herman Miller to jedna z wiodących marek na rynku meblarskim. Projekty są na tyle interesujące, że chętnie wybierają je przedsiębiorcy z całego świata. Na szczególną uwagę zasługuje siedzisko Herman Miller Aeron. Znajdziesz je u autoryzowanych dealerów, takich jak https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Herman Miller Aeron to fotel biurowy zaprojektowany z myślą o potrzebach pracowników. Widać to chociażby po konstrukcji krzesła oraz użytych materiałach. Aeron chroni przed ciepłem i wilgocią, pomagając utrzymać prawidłową temperaturę ciała. Do tego porusza się wraz z ciałem i pozwala płynnie przechodzić z pozycji wyprostowanej do półleżącej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *